Start

W dniu dzisiejszym odwiedzili nas uczniowie i nauczyciele z Państwowej Szkoły Muzycznej

I stopnia nr 2 im. M. Szymanowskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Piękne występy i prezentacje instrumentów, zachęcały do wzięcia udziału w rekrutacji do szkoły muzycznej. Dodatkowo wystąpili przed nami min. koleżanki i koledzy z klas 1-3 naszej placówki - Iga, Matylda oraz Kamil. Bardzo dziękujemy za dostarczenie naszym uczniom pozytywnych emocji i zachęcamy do rozwijania swoich talentów.

Tak intensywnej wycieczki nie mieliśmy już dawno. W dniach 17-21.05.2024 r. wybraliśmy

się w podróż do Paryża I Disneylandu.

Zobaczyliśmy prawie wszystkie najważniejsze atrakcje tego miasta i wspaniale bawiliśmy się

w Disneylandzie. Chociaż bardzo zmęczeni, wracamy z głową pełną niezapomnianych wrażeń. Zobaczcie sami ;)

W środę 22 maja odbędą się konsultacje z nauczycielami

w godzinach 16:30 - 18:00.

Zapraszamy!

Kędzierzyn-Koźle, 13.05.2014

II MIEJSCE

dla drużyny dziewcząt

Gratulacje dla zespołu dziewcząt i chłopców, którzy 13 maja 2024 r. wzięli udział

w Mistrzostwach Powiatu Czwórboju Lekkoatletycznym.  Każdy z drużyny wystartował w czterech konkurencjach tj. w biegu na 60 m, w rzucie piłeczką palantową, w skoku w dal oraz dziewczęta

w biegu na 600 m , a chłopcy na 1000 m. O wygranej decydowały zdobyte punkty całego zespołu. Zespół chłopców robił co mógł, jednak nie udało się zająć miejsca na podium. Natomiast dziewczęta wypadły znakomicie zajmując II miejsce w powiecie.

E. Sotel i J. Kozołup

Miłość i przyjaźń to dwie wspierające siły, które pozwalają nam przetrwać najważniejsze kryzysy. Kiedy boimy się i upadamy, z otchłani wyciągają nas najbliższe osoby, kochający przyjaciele. Wspaniałym przykładem takiej relacji są Gerda i Kaj...

Tę zaskakującą i pełną zwrotów akcji podróż do krainy Królowej Śniegu mieli możliwość oglądać uczniowie klas I-III z naszej szkoły.

Spektakl dla dzieci 17 maja w Domu Kultury Chemik wystawiał Teatr Nowoczesny z Krakowa.

Szczegóły - TUTAJ

W maju zakończyła się realizowana w świetlicy  przez cały rok III edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Jestem Małym Przyjacielem Przyrody”. Projekt polegał na realizacji zadań

o tematyce ekologicznej. Nasi uczniowie, jak zawsze wykazali się zaangażowaniem i kreatywnością,

za co serdecznie dziękujemy!

Wychowawcy świetlicy