Emocje nieco już opadły, więc możemy się podzielić z Wami wrażeniami z kolejnej edycji konkursu „Kłodnickie Mikrofony”, który odbył się wczoraj (tj. 25.04.2024) w naszej szkole.

Swoje nie tylko wokalne, ale też aktorskie uzdolnienia zaprezentowały zespoły oraz solistki z pięciu szkół podstawowych naszego miasta (PSP5, PSP9, PSP11, PSP12 i PSP15).

Ponieważ w kategorii SOLISTA konkurencja była duża, niezależne jury miało problem z wyłonieniem tych najlepszych… Miło nam donieść, że w grupie laureatów znalazły się uczennice z naszej szkoły: Zuzanna J. (kl. 2b), Zuzanna L. (kl. 5b) i Paulina H. (kl. 7). Gratulacje!

W drugiej kategorii wygrał zespół Teatr Za Kurtyną (kl.3) w składzie: Zuzanna U., Liliana N., Antonina S., Zlata K., Alicja J. , Kamil N., Kacper Cz., Aleksander P., Filip S. oraz Franciszek Z.  W gronie laureatów znalazły się również: zespół wokalny z klasy 7 w składzie: Katia A., Paulina H., Iga J., Agata, K., Klara K., Emilia S., Sara M., Olga R. oraz Maksym K., duet Kaja N.

i Julia P. (kl.6b), duet Nikola K. i Wiktoria G. (kl.6ab), a także najmłodsi uczniowie – zespół z klasy 1 w składzie: Zuzia M., Antosia K. oraz gitarzysta – Stefan O. Brawa dla Was, a także dla tych, którzy „otarli się” o nagrodę oraz których trochę „zjadła” trema… Jeszcze WSZYSTKO przed Wami!

Podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy pomogli zorganizować to przedsięwzięcie!

Organizatorki:

Hanna Jagielska i Elżbieta Giżyńska